[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

Rekrutacja ponownie otwarta =]
1.In game name - Guardianek_ST
2.Twoj Wiek - 17
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) - Harbinger SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) - 949h
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) - experienced player
6.Kilka slow o sobie =] - Nazywam się Mateusz i gram w PoE od Perandusa. Ostatnie dwie ligi praktycznie całe pominąłem, ale teraz mam zamiar grać regularnie i robić przynajmniej 36/40 challenge w każdej następnej lidze.
Witam, chciałbym aplikować do waszej wspaniałej i poważanej gildii :)

Moje imię w grze to głównie prefix Elemenar, a ING Juby0018

Mój wiek jest skromny, parę wiosen zaledwie.... powiedzmy 25 to idealna śmietanka życiowa :)

Niestety albo stety grywam na SC z racji mobilnego internetu, ale w race i owszem HC się zdarza.

Godzin w poe mam skromne 700 + 100-150 beta :(, wiem że to nie jest dużo ale moim zdaniem wystarcza do podstaw :)

Uważam siebie za gracza begginer, ale wiedzą powinienem dorównywać experienced :D

Przedstawiając siebie powinienem powiedzieć że:
Mam na imię Rafał, z zawodu "kucharz", chociaż uważam że na kucharza za wcześnie.
Lubię grać postaciami które dają możliwość mf, jestem po prostu chomikiem :P
Nie wiem co więcej napisać, po prostu w praniu wyjdzie :)
Last edited by Juby0018 on Aug 5, 2017, 8:52:00 AM
1.In game name - Krrystek
2.Twoj Wiek - 27
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) - SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) - 100
5.Poziom doświadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) - beginner
6.Kilka slow o sobie =] - Mmorpg i inne od 15 lat, Ostatnio głównie FUT w fife, W poe dopiero zaczynam na nowo, kiedyś troszkę grałem ale przez kilka lat gra eis mocno zmieniła wiec trzeba od nowa wiele rzeczy ogarnąć. Sporo godzin w diablo 3 (ale ono umarło) wiec trzeba przejść na POE . Gram głownie po pracy i w weekendy, bez większego stresu :) Szukam gildi która wspomoże radą i wspólna zabawą. Pozdrawiam
1.In game name - AhoStrike
2.Wiek 24
3.Tylko HC aktualnie Harbrninger HC
4.Przegrałem już około 5000+ godzin + beta 100+
5.Poziom doświadczenia w PoE - zdecydowanie veteran
6.Jestem Przemo , w Poe gram od początku beta testów, W MMO gram już jakieś 15 lat zaczynałem od Diablo 2. Aktualnie jestem w stanie poświęcić 2-3 h w ciagu dnia na PoE. Zawsze służe dobrą radą i pomagam Newbie . Pozdro :D
Last edited by samtron3644 on Aug 5, 2017, 5:50:46 PM
1.dBeast
2.23(niedługo 24)
3.Liga na ktorej grasz ( temp. HC)
4.Ile godzin masz przegrane w PoE - przestałem liczyć po 1k.
5.Poziom doswiadczenia w PoE - Mój nick wszystko wyjaśnia.
6.Kilka slow o sobie =] - Siłownia / Gry Komputerowe / Masaż
Last edited by GotGuts_ on Aug 7, 2017, 7:22:48 AM
1 Falgorn_flameblasttotem
2 32 - ale wyglądam na 25 serio :)
3 Obecnie próbuje HC
4 Według steam'a prawie 800h, ale pewnie połowa tego to czas afk
5 Zacząłem grać, kiedy jeszcze w grze nie było w trzech actów, ale z długimi przerwami
6 Praca/gry/sen - czasem wcisnę gdzieś jedzenie. Gram regularnie, ale czas w grze zależy od dnia, czasem gram cały dzień, innym razem godzinkę lub dwie. Wku*** mnie polityka.
1. AmekV
2. 30
3. Harbinger SC
4. 118.
5. beginner
6. Gram od kiedy pamiętam i kiedy mi na to realia pozwolą.
1. ZenonPompka
2. 40
3. HC
4. 20-30 h
5. beginner
6. W przerwie między dzieciami, psami, kotem i mężem grywam. Czas na grze spędzam codziennie, w różnych porach, głownie w ciągu dnia i z różnym natężeniem.
Last edited by puchaczbojowy on Aug 7, 2017, 12:41:38 PM
1. Verijo
2. 19
3. temp SC.
4. Powyzej 1k
5. (Pseudo-)Veteran
6. CHwilowo wakacje wiec glownie gram wieczorami, po pare godzin, w weekendy przez caly dzien, jako ze wystartowal 3.0 to mam hype konkretny :D. W tygodniu praca, w weekendy znajomi, od wrzesnia szkola. Ucze sie na informatyka(programowanie/sieci), lubie pograc, zapalic, pojezdzic autem(pasja do japoncow <3),

Pozdrawiam,

Verijo <3

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info